Alena Čermáková

Workshopy

Súčasná doba s jej komunikačnými technológiami človeka izoluje, uzatvára do sveta, kde len prijímame informácie, ale málo sa vyjadrujeme. Svoj hlas poznáme málo, alebo vôbec. Častokrát aj výchova potláča v nás prejavy hlasu, ktorým vyjadrujeme svoje vnútorné rozpoloženie, pocity, nálady… Sami seba kontrolujeme, hodnotíme ešte skôr, ako to urobia druhí. Vytvárame v sebe bloky, komplexy, ktoré nám neskôr odoberajú z našej osobitosti, šarmu, charizmy v komunikácii s inými ľuďmi.

Pripravili sme pre Vás dva zaujímavé interaktívne workshopy, na ktorých sa môžete naučiť, ako pracovať s hlasom v hovorenom slove i v piesni. Budem sa Vám individuálne venovať, aby ste objavili svoj hlas a radosť z neho.

Workshopy by mali priniesť do Vašich životov humor, radosť, uvoľnenie, aby sme sa nebrali príliš vážne. Pomôžu Vám uvedomiť si ako používate svoj hlas a tiež spoznať spôsoby ako by ste ho mohli vo svojich životoch používať lepšie. 

IMG 4014
foto: Ivona Orešková

Zaspievajme si spolu

Zážitkový interaktívny workshop v gitarovom sprievode Ivana čermáka

Spoločne si zaspievame známe piesne.

Alena Čermáková - Slovenská Šansoniérka, dokumentaristka a lektorka popového spevu.
foto: Ivona Orešková

Objav potenciál svojho hlasu

Zážitkový interaktívny workshop

Témy workshopov:

Objav a prijmi svoj hlas
Prekonaj svoje strachy z kolektívu a zo sebaprezentácie
Zlepši si svoju komunikáciu
Vystúp zo svojej komfortnej zóny
Spoznaj svoj hlasový prejav spojený s pohybom
Stretni sa so svojím hlasom v emočných škálach
Zisti, ako znie tvoj hlas v mikrofóne
Bonus: Naučíš sa správne dýchať a zvýšiš si kapacitu pľúc


Počet účastníkov je limitovaný: Max 10 ľudí
Trvanie jedného stretnutia: 120 minút
Cena na osobu: 70  

*Video a vytvorenie audio nahrávky nie je v cene. V prípade záujmu môžem Váš interaktívny workshop nahrať na video alebo vytvoriť audio nahrávku s Vašim hlasom.

Hlasové workshopy sú pre všetkých bez rozdielu. Obzvlášť vhodné sú ak pracujete ako Právnik, Telefonista, Spíker, Herec, Učiteľ, Moderátor, Novinár či spevák.

hlasovy prejav trening Trnava

Spokojní s workshopmi?

Ďakujem absolventom za ich hodnotenia

referencia workshop - martin pogadl

Martin Pogádl

Študent právnickej fakulty v Trnave

Hlasový tréning, ktorý som u pani Aleny Čermákovej absolvoval, bol pre mňa jedným z najpovzbudzujúcejších zážitkov za dlhú dobu. Vďaka nemu som sa naučil ako pracovať so svojou rečou, ako ju spomaliť a zvýrazniť svoj hlas, ako lepšie artikulovať, ale najmä som sa naučil veriť pri svojom prejave sebe a svojim schopnostiam. Koučing je psychologický, snaží sa vás pochopiť, spoznať vašu osobnosť a aj na základe toho zlepšiť váš prejav. Hoci sme na tréningu boli viacerí, vďaka
individuálnemu prístupu a skutočnému záujmu o každého účastníka som si pripadal ako na individuálnom stretnutí. Opätovne ďakujem za tento zážitok, za povzbudenie, a za zručnosti, ktoré využívam a budem využívať vo svojom prejave aj naďalej.

2

Enara Könözsyová

Študentka právnickej fakulty v Trnave

Hlasový tréning od pani Aleny Čermákovej hodnotím ako veľmi prínosný a príjemný. Vidieť, že je profesionálka a záleží jej na tom, aby každému svojmu študentovi pomohla dosiahnuť jeho potenciál. Aj napriek tomu, že to nebol súkromný tréning, ale tréning v skupine, sa pani Čermákovej podarilo zachovať osobitý prístup a každému z nás sa trpezlivo venovala, až kým sme sa v danom cvičení nezlepšili. Vďaka cvičeniam som sa naučila lepšie pracovať s dychom a hlasom počas prejavu. Dokonca sa počas prejavu cítim sebavedomejšie a viem na čo si mám dávať pozor. Cvičenia, ktoré nám ukázala robím aj doma, vždy keď sa nájde nejaká príležitosť. Určite by som absolvovanie takéhoto tréningu každému odporučila.

Rezervujte si svoj workshop Ešte dnes!